E pabesueshme! Këto foto janë bërë në Shqipëri. Do mahniteni!

Turizmi në Shqipëri ka pësuar një hov të madh zhvillimi kohët e fundit. Kjo ka tërhequr shumë turistë të huaj që të vizitojnë disa nga pejsazhet më magjepsëse të vendit.

Shqipëria është e bekuar nga natyra, por tashmë me sensibilizimin e institucioneve dhe të qytetarëve, është bërë shumë punë..
Hap reklamen / Vazhdo Artikullin e plote

“Përplasje Titanësh” mes Ramës dhe Berishës. Ja çfarë pritet të ndodhë sonte (Foto)

Duket se sot në televizionet shqiptare do të ketë një përplasje të fortë.Kryeministri Edi Rama do të rikthehet në emisionin Top Shoë pas tre vitesh mungesë.

Nga ana tjetër ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë i pranishëm në ekran.“Të dashur miq,sot në orën 21:00 do të jem në Ora Neës,në emisionin 360 gradë..
Hap reklamen / Vazhdo Artikullin e plote

20 Foto që Kurrsesi Nuk Mund të Jenë Shkrepur në Planetin tonë!

A keni parë ndonjëherë diçka kaq të çuditshme dhe surrealiste që nuk mund të filloni as të imagjinoni se çfarë mund të jetë?

Ose ndoshta ke parë dikë duke bërë diçka krejtësisht të pashpjegueshme.Për fat të mirë, ne jetojmë në një kohë ku pothuajse çdo gjë interesante kapet nga kamera e smartphone-ve..
Hap reklamen / Vazhdo Artikullin e plote

Vjen Izet Haxhia, reagon Berisha: Ju them kush qëndron pas ekstradimit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për herë të parë në lidhje me ardhjen këtë mbrëmje të Izet Haxhisë,ish-truprojës së tij i cili e akuzon Berishën si të implikuar për vrasjen e Azem Hajdarit.

I ftuar në emisionin “360 gradë”,Berisha ka deklaruar se ardhja e Haxhisë është “një kriminel më shumë në krah të Ramës”.
Hap reklamen / Vazhdo Artikullin e plote

Më mirë vonë se kurrë! E vërteta rreth Titanikut është zbuluar

Shkencëtarët i afrohen shumë të vërtetës rreth Titanikut.Më 14 prill 1912 në orën 11:40,RMS Titanic pati një aksident të tmerrshëm që çoi në fundosjen e tij përfundimtare tre orë më vonë.

Deri në orën 2:20 të mëngjesit,në mëngjesin e hershëm të 15 prillit,anija më e madhe e kohës së saj ishte zhdukur plotësisht..
Hap reklamen / Vazhdo Artikullin e plote