DRITHERUESE: Ditë Zie Për Bes Kallakun, Humb Njeriun Më Të Shtrenjtë….

Ditë Zie Për Bes Kallakun, Humb Njeriun Më Të Shtrenjtë….Bes Kallaku humb njeriun më të shtrenjtë / Këngëtari dhe artisti nga Shqipëria, Bes Kallaku sot ka humbur nje person shum te dashur ne jeten e tij.

E cila ishte e sëmurë tash e një kohë të gjatë. Kjo ditë ka qenë mjaftë e trishtueshme për këngëtarin e mirënjohur. Ai ka humbur këtë person të cilin do ta kuptoni.
Për të vazhduar kliko Linkun \/ \/ \/

Link

Leave a Reply

Your email address will not be published.